RESİM GALERİSİ
|  SİTE HARİTASI|FACEBOOK |TWİTTER|YOUTUBE                                                          

PIRIL PIRIL GENÇLERİMİZE GELECEĞE YÖNELİK ÖĞÜTLER

PIRIL PIRIL GENÇLERİMİZE GELECEĞE YÖNELİK ÖĞÜTLER


PIRIL PIRIL GENÇLERİMİZE GELECEĞE YÖNELİK ÖĞÜTLER 

Rüstemgedik Belediyemizde bulunan Bedevi Baran İlk ve Ortaokulu öğrencilerini ziyaret eden Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, öğrencilerimizle deneyimlerini paylaşarak nasihatlerde bulundu. 

Eğitim öğretim döneminde her zaman öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin yanında olan Kaymakamımız ve Başkan V. Sayın Uzan, okul eksiklikleri hakkında bilgi alarak binayı dolaşıp eksiklileri not ettirdi. 

Sınıfları dolaşarak öğrenciler ile kaynaşan Kaymakamımız ve Başkan ve Hacı Arslan Uzan, öğrencilerin isteklerini dinleyerek eğitimleri ile alakalı öğretmenlerden bilgi aldı. Geleceğin yarıları ile deneyimlerini paylaşan Sayın Uzan: " Değerli gençler çetin bir coğrafya da yaşıyorsunuz kendinize güzel bir gelecek için durmadan, yılmadan çalışın. Sizler bizlerin geleceği olarak devletimizin en yüksek kademelerinde yer alacaksınız.tanına, milletine yararlı fertler olmak için azminizi kendinizden esirgemeyin." dedi. 

Öğretmenler ile ayrıva toplantı yapan Sayın Uzan, öğrencilerimize dokunun, bunun için elimizden gelen her desteği sunacağız. Yarınlarımızı kazanalım, onlara rol model olmayı ihmel etmeyelim. Sizler mesleğiniz başında eğitim neferleri olarak bu gençleri en iyi şekilde yetiştirmelisiniz ifadesinde bulundu. 

450 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN

Salih İLHAN
Belediye Başkan
    
HİZMETLER