RESİM GALERİSİ
|  SİTE HARİTASI|FACEBOOK |TWİTTER|YOUTUBE                                                          

KAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. DR. HACI ARSLAN UZAN’DAN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

KAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. DR. HACI ARSLAN UZAN’DAN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJIKAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. DR. HACI ARSLAN UZAN’DAN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

Kaymakamımız ve Başkan V. Dr.Hacı Arslan Uzan, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıl dönümü münasebetiyle şunları kaydetti:

“18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıl dönümünü yaşamanın gururu içerisindeyiz. 18 Mart 1915, Türk tarihinde bir askeri ve siyasi başarı olmanın öte inanç, azim ve yiğitlikle örülmüş bir destanın yaradılış tarihidir.

Vatanseverlik, fedakarlık cesaret gibi yüksek faziletlerin kahramanca sergilendiği bu destan, aziz milletimizin en onurlu günüdür. Geçmişten günümüze yeniden doğuşumuzun sembolü olan Çanakkale Zaferi’nde bu vatanı evlatlarına bırakmak için canlarını gözlerini kırpmadan verdiler. Milletimiz, mukaddes vatanımızın korunması için canlarını veren şehitlerini ve gazilerini hiçbir zaman unutmayacak, onların bıraktıkları kutsal mirasa, vatanımıza ve bayrağımıza onurla sahip çıkacaktır.

Çanakkale Zaferi ve Şahitler Günü’nde; bir kahraman olarak ölümsüzleşen Gazi Mustafa kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi şükranla anıyor, Çanakkale Zaferi’nin 104. Yıl dönümünü ulusça kutlamanın kıvancı içerisinde sevgi ve saygıları mı sunuyorum.”
213 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN

Salih İLHAN
Belediye Başkan
    
HİZMETLER