RESİM GALERİSİ
|  SİTE HARİTASI|FACEBOOK |TWİTTER|YOUTUBE                                                          

Bedevi Baran İlköğretim Okulunu Ziyaret Ettik

Bedevi Baran İlköğretim Okulunu Ziyaret Ettik


          Bedevi Baran İlköğretim Okulunu Ziyaret Ettik

Eğitim camiasına önem veren Rüstemgedik Belediye Başkan V. Hacı Arslan Uzan okul ziyaretlerinde bulunarak incelemeler yapıyor.  Bedevi Baran İlköğretim Okuluna da ziyarette bulunan Başkan Vekili öğretmenler ile öğretmenler odasında  toplantı yapmak için bir araya geldi.

Okul eksiklilerini dinleyen Başkan vekili Uzan öğretmenlerin Eğitim hayatında heyecanlarını yitirmemelerinin önemli olduğunu belirterek bireylerin toplum hayatına kazandırmak için sizlere ihtiyacımız var. Eğitim görevinizin zor olduğu bir coğrafya da yaşıyorsunuz. Bu yüzden terör yüzünden beyinleri zehirlenen gençleri kaybetmemek adına mücadele içerisinde olmak gerekir. öğrencilerimizin kalbine dokunun onlara sevginizi verin. Fiziki koşulları sağlamak her zaman mümkün önemli olan ahlaki yönden bireyler yetiştirmek ifadesinde bulundu.

Okul öğretmenlerinin görüşlerini alarak eksikliler hakkında not alan Başkan V. Sayın Uzan, Eğitim hayatınızda başarılar diliyorum inanıyoruz ki çocuklarımız sizlerin sayesinde daha iyi yerlere gelecek yeter ki bizler sorumluluklarımızı bilip ona göre davranalım dedi. İş kur elemanlarına da temizlik konularında uyarısıda bulunan vekilimiz, çocuklarımıza ve öğretmenlerimize temiz bir ortamda eğitim ortamı yaratmaya dikkat edelim uyarısını yaptı. Okul önünde öğretmenler ile hatıra fotoğrafı çekilerek öğretmenlerle vedalaştı.
 
479 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN

Salih İLHAN
Belediye Başkan
    
HİZMETLER