RESİM GALERİSİ
|  SİTE HARİTASI|FACEBOOK |TWİTTER|YOUTUBE                                                          

TELEFON REHBERİ

BULANIK İLÇESİ TELEFON REHBERİ
Hacı Arslan UZAN              Kaymakam0 436 311 20 05
İsmail HORZUM                Garnizon Komutanı0 436 311 33 91
Hacı Arslan UZAN              İlçe Belediye Başkan V.0 436 311 41 44
Mustafa TÜRKER               Cumhuriyet Başsavcısı0 436 311 42 60
İsmail HORZUM                 İlçe Jandarma Komutanı0 436 311 33 91
Mesut IRMAK                     İlçe Emniyet Müdürü0 436 311 20 05
ADALET BAKANLIĞI
Sebahattin KOCAGÖBEK        Hakim 0 436 311 42 60
Neşe AKYEL                          Hakime
Jale YİĞENOĞLU                    Hakime
Mustafa TÜRKER                   Cumhuriyet Başsavcısı0 436 311 42 60
Alim AKARSLAN                    Cumhuriyet Savcısı 
Erhan AKPINAr                      Cumhuriyet Savcısı 
Cenker KASAPÇI                    İlçe Secim Bürosu  0 436 311 42 60  
Osman GÖKOĞLU                  Savcılık Yazı İşleri 0 436 311 42 60 
 NOTER  
Mehmet Ali ÖZDEMİR              Noter0 436 311 51 96
Murat GEDİK                          Noter Personeli0 436 311 51 96
TBMM'de GRUBU BULUNAN İKTİDAR VE MUHALEFET PARTİLERİ
Ali BULUT                              AK Parti İlçe Başkanı 
Şemsettin ONULER                 CHP İlçe Başkanı 
Zafer YIKILMAZ                      MHP İlçe Başkanı 
Selvi KAYA                             HDP İlçe Başkanı 
BULANIK BELEDİYESİ  
Abdulhakim ERDOĞAN     Bulanık Belediye Yazı İşleri Md.0 436 311 41 44
DEVLET BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE AMİRLERİ
Murat KARANCi                    İlçe Müftüsü0 436 311 21 17
Nazire KORKMAZ                 S.Y.D Müdürü     0 436 311 22 12
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR
 Erdoğan TUTAR                 İlçe SGK Müdürü 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR
Hasan Basri AYTAN              Tapu Sicil Müdürü0 436 311 22 38
Fevzi İMRAK                        Kadastro Hizmet Birimi 
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUMLAR
Soykan BALÇEKER                Vedaş İşletme Şefliği0 436 311 50 28
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI MÜDÜRLÜKLER
Tekin ERDOĞAN                  Gençlik ve Spor Hiz. Müdürü 
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Cem CANOL                        İlçe Tarım ve Orman Müdürü0 436 311 20 21
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Abdulhakim ERDOĞAN        İlçe Yazı İşleri Müdürü0 436 311 21 14 
Mahsum ÇAPALI                 İlçe Özel İdare Müdürü0 436 311 20 26 
Yaşar COŞKUN                    İlçe Nüfus Müdürü0 436 311 21 15
Abdullah BİNGÖL               KHGB Müdürü0 436 311 24 25
Sulhattin  COŞKUN            Özel İdare Şantiye Şefliği 
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRELER
Mert KAYA                          Askerlik Şube Başkanı0 436 311 21 25
Enver YAĞMUR                    Ask. Şub. Personel İşlem.   0 436 311 21 25
İlçe Jandarma Komutanı       İsmail HORZUM0 436 311 33 53-91
Komando Böl. Komutanı       Onur KOÇAK0 436 311 22 44
Merkez J.Krk.Komutanı         Tuncay POLAT0 436 311 33 53
Erentepe J.Krk..Komutanı      Serkan SEÇME0 436 322 62-60 38
Karaağıl J.Krk. Komutanı        Murat AKBULUT0 436 329 20 85
İlçe J.HRKT: 0 436 311 33 53
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Muhammed ATAŞ            İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü0 436 311 20 84
MALİYE  BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Ömer KAYA            İlçe Malmüdürü0 436 311 20 75
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Deniz EDİP                 İlçe Milli Eğitim Müdürü0 436 311 20 25
Murat AYGÜR             Milli Eğitim Şb. Müdürü0 436 311 20 25
Metin ARAL               Milli Eğitim Şb. Müdürü 0 436 311 40 50
Mustafa  ERGEN        Milli Eğitim Şb. Müdürü 0 436 311 40 50
Metin BOSTANCI       Öğretmenevi Müdürü 0 436 311 20 17-21 22
Resul BULUT            Halk Eğitim  Müdürü 
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
İskan DOST                D.S.İ Şefliği0 436 311 25 24
SAĞLIK  BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Rıdvan SELVİ             İlçe Sağlık Müdürü0 436 311 40 22
ULAŞTIRMA BAKANLIĞINA BAĞLI DAİRE MÜDÜRLERİ
Metin ŞİMŞEK                     P.T.T.  Müdürü0 436 311 20 41 
Cesim KARAÇELİK               Telekom Sorumlu Memuru0 436 311 20 00
 RESMİ BANKALAR 
Hayrettin FERATA                  Ziraat Bankası Md.0 436 311 20 08
İhsan  SÖNMEZ                    Halk Bankası Müdürü0 436 311 51 21
Nezahat BUYRUK                  Deniz Bankası Müdürü0 436 311 50 80
MESLEKİ KURULUŞLAR  VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP KURULUŞLARIN TEMSİLCİLERİ
M. Hanifi KOŞUNCU       Esnaf ve San. Odası Bşk.0 436 311 22 78
Nevzat TAŞDEMİR         Ziraat Odası Başkanlığı0 436 311 44 49
Yakup KAYA                  Esnf ve San. Kredi Kooperatif Bşk.0 436 311 23 23
Bahattin TAŞKIRAN       Şoförler Odası Başkanlığı0 436 311 31 71
Mehmet ÇETİN             Tarım Kredi Kooperatifi Bşk.0 436 311 23 47
Seracettin YILMAZ         İlçe Kızılay Derneği Şb. Bşk.0 436 311 22 96
Bülent YAŞAR               İlçe Muhtarlar Derneği Bşk.  
Yılmaz MENTEŞE            Bulanık Sulama Birliği Bşk.0 436 311 32 43
Sait TAŞDEMİR              Ulusu Sulama Birliği Bşk.0 436 311 32 43
Fuat NAKIŞ                   S.S K San. Sit. Başkanı  
Cemal ARAL                  Damızlık Birliği Bşk.           
Bedrettin ZİYALI   Bulanık-Malazgirt Süt Ürtc.  Birliği Bşk.0 436 311 23 32
BAŞKAN

Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
    
HİZMETLER