RESİM GALERİSİ
|  SİTE HARİTASI|FACEBOOK |TWİTTER|YOUTUBE                                                          

Rüstemgedik Caddeleri Artık Daha Aydınlık

Rüstemgedik Caddeleri Artık Daha Aydınlık

Rüstemgedik Caddeleri Artık Daha Aydınlık

Rüstemgedik Belediyesi yapılan Işıklandırma çalışmalarıyla daha canlı ve aydınlık caddelere kavuşacak. Rüstemgedik Belediye Başkan Vekili Hacı Arslan Uzan yaptığı hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek Belediyeyi şehir estetiği görünümüne ulaştırmak ve güvenliği daha iyi sağlamak adına ihtiyaç olan ışıklandırma çalışmalarının yapılması talimatını verdi.

Bulanık caddesi ve belediye meydanında dikilen alüminyumdan yapılmış 34 adet 6x8 ebatlı ışıklandırma direkleri dikildi. Alüminyum ve LED aydınlatma direklerinin ortasında bir taraf Türk Bayrağı bir tarafı Belediye Logosu tasarımı verilerek görsellik öne çıkarıldı. Belediye imkanları ile yapılan ışıklandırma çalışması sayesinde vatandaşlar daha aydınlık ortamda güvenliğinde sağlanabileceği güzel bir cadde görünümü elde etmiş olacaklar.

Belediye Başkan Vekili Sayın UZAN: " Rüstemgedik Belediyemizin eksiklilerini gidermek için çalışıyoruz. İhtiyaç gördüğümüz aydınlatma çalışmalarını da yaparak daha estetik bir görünüme kavuşacağını düşünüyoruz.
Böylece aydınlık bir ortamda daha sağlıklı ve güvenli ulaşım sağlanarak caddeler görsel olarak ön plana çıkmış olacak." açıklamasında bulundu
 
 
555 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN

Abit ÖZDEMİR
Belediye Başkanı
    
HİZMETLER