RESİM GALERİSİ
|  SİTE HARİTASI|FACEBOOK |TWİTTER|YOUTUBE                                                          

KAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. HACI ARSLAN UZAN'DAN YENİ YIL MESAJI

KAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. HACI ARSLAN UZAN'DAN YENİ YIL MESAJI2017 yılını artık geride bırakıyor; yeni umutlarla yeni heyecanlarla hep birlikte yeni bir yıla hazırlanıyoruz. Öncelikle 2018 yılının, ülkemiz, milletimiz, tüm  insanlık için hayırlı bir yıl olmasını; Ülkemizde ve yer yüzünde barışa, dostluğa dayanışmaya vesile teşkil etmesini cenab-ı  Allah'tan niyaz ediyorum.

Yeni yılın öncekilerden daha çok bereketli ve huzurlu, sağlık afiyet içinde geçmesi; İlçemizin değerli vatandaşları için yeni yılın bereketli, huzurlu, sağlıklı ve güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl geçirmesi gönlümüzden temennimizdir.

2017 yılını hep birlikte en iyi şekilde değerlendirerek uğurlayıp yeni bir yılın daha güzel ve başarılarla dolu olması için büyük bir gayret içerisinde olacağız.  Başarılı bir yılın tohumlarını ekip bütün hasadını hep birlikte topladık. Bulanığımızın yaşam kalitesini yükseltip vatandaşlarımıza hak ettiği değeri vermenin memnuniyeti içerisindeyiz. Üst yapının sağlamlaştırıldığı, sosyal projelerle vatandaşlarımıza gerekli hizmetlerin verildiği çalışma ile dolu bir yıl geçirdik. Amacımız bunu burada sınırlı tutmak değil aksine işlevselliği yüksek daha güzel projelerle 2018'i en iyi şekilde değerlendirmek. Sağlam bir alt yapıya başlayacağımız yeni yılda İlçemizde görülen her türlü eksikliği giderip hayata geçirilebilecek yeni yatırımlar yapmayı hedefliyoruz.

"İnsanı yaşat ki devlet yaşasın" düsturunu ilke edinerek sonuç odaklı dur demeden çalışacağız. Biz inanıyoruz ki halkımızın kalbine dokundukça, onların sesine kulak verdikçe aşılmayacak hiçbir kapı yoktur. Gönül bağımızın bir olduğu bütün ilçemiz vatandaşlarının, İlçemize hizmet veren değerli kamu çalışanlarının, yarının geleceği öğrencilerimizin, değerli esnaflarımızın, vatani görevini en iyi şekilde yerine getiren polis ve askerlerimizin kısacası İlçemizde ikamet eden herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor. Başarılı, sağlıklı, huzurlu bir yıl geçirmenizi temenni ediyorum.738 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN

Salih İLHAN
Belediye Başkan
    
HİZMETLER