RESİM GALERİSİ
|  SİTE HARİTASI|FACEBOOK |TWİTTER|YOUTUBE                                                          

RÜSTEMGEDİK BELEDİYEMİZ KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞENMİŞ YOLLARIYLA HİZMETTE

RÜSTEMGEDİK BELEDİYEMİZ KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞENMİŞ YOLLARIYLA HİZMETTE


RÜSTEMGEDİK BELEDİYEMİZ KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞENMİŞ YOLLARIYLA HİZMETTE 

Rüstemgedik Belediyemizde 110 bin m2 kilitli parke döşenerek beldemizin yolları daha sağlıklı hale getirildi. Belde içerisinde yolların bozuk, çamurlu olması sebebiyle kullanışa elverişli hale getirilmesinden vatandalar oldukça memnun.

Kaymakamımız ve Rüstemgedik Belediye Başkan V. Hacı Arslan Uzan, çalışma alanlarını yerinde denetleyerek döşeme işleminde kullanılan malzemeleri inceledi. 

Belde içerisinde hizmette gelinen noktaya değinen Sayın Uzan, çarşı içinde geçen anayolun parkesini döşeyip, kaldırımlarını da yaparak yolu kullanan vatandaşların artık daha rahat ettiğini dile getirdi. Kaymakamımız ve Rüstemgedik Belediye Başkan V. Uzan: " Bahar ayından beri yollar üzerinde yaptığımız çalışmalar kilitli parke döşeme işlemleri ile devam ediyor. Hava şartlarına aldırmadan eksik kalan çalışmalarımızı tamamlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Belde içerisinde açılmayan yolları açtık, genişlettik, kilitli parke taşlarımızı döşedik artık şon aşamasına geldik. Vatandaşlarımızın yüzünü güldürmek, hak ettikleri hizmeti yerine getirmek adına görevimizin son gününe kadar en iyi şekilde sürdüreceğiz." dedi.

Çalışmalardan memnun kaldıklarını ifade eden belde sakinleri, çamur ve tozdan kurtulduklarını, eskiden yürümekte zorlandıklarını belirterek hizmetlerinden dolayı Sayın Uzan'a hizmetleriden dolayı minnettar kaldıklarını açıkladılar.


327 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN

Abit ÖZDEMİR
Belediye Başkanı
    
HİZMETLER