RESİM GALERİSİ
|  SİTE HARİTASI|FACEBOOK |TWİTTER|YOUTUBE                                                          

KAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. HACI ARSLAN UZAN’DAN YENİ YIL MESAJI

KAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. HACI ARSLAN UZAN’DAN YENİ YIL MESAJI


KAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. HACI ARSLAN UZAN’DAN YENİ YIL MESAJI

2018’i uğurlarken 2019 için yeni yıl mesajı yayımlayan Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan, şunları kaydetti:

“Dünyada herkesin ortak paydasında olan 2018’in son gününü yaşarken, 2019’u karşılamanın tatlı heyecanı içerisindeyiz. Koca bir yılı geride bırakırken milletçe varlığımızı, dirliğimizi, birliğimizi korumak ve var etmek adına dayanışma gücümüzün bize kattığı değerleri bu yıl olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da korumaya devam edeceğiz. 

Bulanık Kaymakamlığı ve Belediyesi olarak İlçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik alanda, eğitim alanında ihtiyaç duyduğu gelişmeye kavuşabilmesi için 2018 adına hizmetlerle dolu bir yıl yaşadık. İlçemizi kalkındırmaya çalışırken bunun yanında vatandaşlarımızın her türlü sıkıntılarını paylaşmayı önemli bir vazife olarak gördük. Genel olarak merkez, beldeler ve köylerimizde bütün vatandaşlarımıza dokunduk. 

Devletimizin temsilcileri olarak Altyapı çalışmalarından, sokak sağlıklaştırılmasına, körsu deresi rekreasyon çalışmalarından, park bahçe yapımları, sıcak asfalt, kilitli parke çalışmaları, açılmayan yolların açılması, semt Pazar yeri, engelsiz yaşam akademisi, hanımlarımız için kültür merkezleri gibi birçok görülmeyen hizmetlere imza attık.

Yeni yılda da değerli Bulanıklı hemşerilerimizin daha huzurlu, daha güzel, daha mutlu bir ilçede yaşayabilmesi için her alanda vatandaşlarımızın geleceğe ümit ve güvenle bakmalarını sağlamak amacıyla toplumun tüm kesimleri ile birlikte işbirliği içerisinde daha fazla çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerimle yeni yıla girerken terörün tahrip ettiği ilçemizde sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve dayanışma duygularının hakim olduğu, yeni yılın ülkemize ve tüm insanlığa huzur, barış ve mutluluk getirmesi dileğiyle vatandaşlarımızın ve mesai arkadaşlarımın yeni yıllarını kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı ve başarı dolu bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum.”

451 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN

Abit ÖZDEMİR
Belediye Başkanı
    
HİZMETLER