RESİM GALERİSİ
|  SİTE HARİTASI|FACEBOOK |TWİTTER|YOUTUBE                                                          

KAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. HACI ARSLAN UZAN’DAN 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

KAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. HACI ARSLAN UZAN’DAN 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
KAYMAKAMIMIZ VE BAŞKAN V. HACI ARSLAN UZAN’DAN 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
 
10 Ocak Gazeteciler günü dolayısıyla yayımladığı mesajında Kaymakamımız ve Başkan V. Hacı Arslan Uzan şunları kaydetti:
 
“Ülkemizin çağdaş ve geleceğe dair attığı adımlarda bizlerin sesi olan Basın, tarafsız ve özgür yayıncılık anlayışıyla; Kamuoyunun haber alma hakkını sağlayan önemli bir görev üstlenerek bu meslek icra etmekle kalmıyor. Demokrasilerimizin vazgeçilmez unsuru olarak, tarafsız ve özgür yayıncılık anlayışıyla; hızla gelişen evrensel bilginin enformasyonunda önemli bir görev üstlenmektedir.
 
Toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini yerine getiren basın organları bu yönüyle milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olmaktadır. Dünya ve ülke gündemine ait gelişmeleri aktararak toplumun haber alma ve bilgilendirme ihtiyacını karşılan gazetecilik mesleğini, özellikle çok büyük fedakarlık isteyen ve zor şartlarda yapılan önemli bir meslek olarak görüyoruz. 
 
Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz sorumluluk duyguları içinde toplumumuzu bir taraftan geliştirirken bir taraftan da beklentileri yansıtarak kamu görevini yerine getirmektedir.
 
İlçemizde bu mesleği yerine getiren gazeteci arkadaşlarımız yaptığımız çalışmaları ve sunulan hizmetleri vatandaşlarımıza iletmeleri noktasında bizlere destek olmakta, yaptıkları haberlerle ilçemizin tanıtımına önemli katkılar sunmaktadırlar.
 
Bu duygu ve düşüncelerimle başta görevleri başında hayatlarını kaybeden gazeteciler olmak üzere ilimizde, ilçemizde, ülkemizde görev yapan basın-yayın kuruluşlarının tüm çalışanların, 10 Ocak Gazeteciler Gününü Kutlar, kendilerine, ailelerine sağlık ve mutluluklar dilerim.
 


137 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
BAŞKAN

Salih İLHAN
Belediye Başkan
    
HİZMETLER