RESİM GALERİSİ
|  SİTE HARİTASI|FACEBOOK |TWİTTER|YOUTUBE                                                          

Başkanın ÖzgeçmişiHacı Arslan UZAN
 Kaymakam
Belediye Başkan V.
 
 

           Kaymakamımız Sayın Hacı Arslan UZAN, 1 Temmuz 1984 tarihinde Çorum / Sungurlu’da doğdu. İlköğretimini Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulunda, lise eğitimini Çorum Atatürk Lisesinde tamamladı. 2001 yılında Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin İşletme bölümünde eğitim hayatına devam etti ve 2006 yılında bu bölümden mezun oldu. 2007-2009 yılları arasında Maliye Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığında Vergi Denetmen Yardımcısı olarak görev yaptı.

     9 Eylül 2009 tarihinde Bitlis Valiliğinde Bitlis Kaymakam Adayı olarak kaymakamlık mesleğine intisap etti. Valilik, Kaymakam Refikliği ve Teftiş stajını sırasıyla Bitlis Valiliğinde, Bursa / Mustafakemalpaşa Kaymakamlığında ve Konya Valiliği ve İlçelerinde tamamladı.  Bir süre Konya / Emirgazi İlçesinde vekil kaymakam olarak görev yaptı. Yurtdışı stajı kapsamında Fransa’nın Besançon kentinde 1 yıl süreyle Franche-Comté Üniversitesinde Fransızca eğitim aldı. Toulouse Bölge Valiliğinde Fransız idari yapısı üzerine staj yaptı. Bu staj kapsamında, Toulouse Bölge Valisi ile birlikte mevcut idari sistemin güçlü ve zayıf yönlerini müşahede etme imkânı buldu. Karadeniz Teknik Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. Halen Atatürk Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsünde doktora yapmaktadır.

  •  2012-2014 yılları arasında Giresun / Alucra İlçesinde ve
  •  2014-2016 tarihleri arasında Erzurum / Uzundere İlçesinde görev yapmış
        Kaymakamımız Sayın Hacı Arslan UZAN 01.12.2016 tarih ve 2016/861 sayılı müşterek kararname ile İlçemize  atanmış, evli olup;  2(İki) çocuk babası ve Fransızca bilmektedir.
BAŞKAN

Dr. Hacı Arslan UZAN
Belediye Başkan V.
    
HİZMETLER